PROGRAMOK: Főzőversenyek (legtöbb féle pörkölt és rétes kostólóval, erős emberek versenye, koncertek, stb.
Programok 2:
HANGMESTER.HU Non-Stop sátor
szept 5. 12:30
Bukott Angyalok
szept 5. 14:00
A. D. Freestyle Dance Factory a GKRTE támogatásával
szept 5. 14:30
Action Rock Company
szept 5. 16:00
NEMADOMFEL Együttes
szept 5. 18:00
Török Ádám és a MINI a Harley Davidson támogatásával
szept 5. 19:30
KISS Emlékzenekar
szept 5. 21:00
Rag Dolls lányzenekar
Kőbánya "Liget a ligetben"
Művészeti foglalkozások ...
Kőbánya jazz színpad
szept 4. 10:00
Gágogó Zenekar koncertje és táncháza
szept 4. 12:00
Pom-Pom együttes
szept 4. 13:00
CirkuszFeszt a Bimbala Cirkusszal - házigazda: Tomi bohóc
szept 4. 14:00
Tutta Forza
szept 4. 15:30
Cornelio Tutu
szept 4. 17:00
Kőbányai Zenei Stúdió Póka Egon vezetésével
szept 4. 18:30
David Kollar Project
szept 4. 20:00
Pink Floyd Hungarian Show
szept 5. 10:00
Lakner Bácsi Gyermekszínháza
szept 5. 11:00
Levente Péter és Gryllus Vilmos
szept 5. 13:00
Világszám! - Kamilla-Karamella és Fogas bohóc műsora
szept 5. 15:00
Madár Veronika
Jazzmoments Éliás jr.
szept 5. 17:00
Csemer Boglárka Quartet
szept 5. 18:30
Kék Nyúl
szept 5. 20:00
Frank Zappa Emlékzenekar: Tisztelgés az egykori Syrius Együttes előtt
NEO FM színpad
szept 3. 16:45
Twister
szept 3. 18:00
Virgo
szept 3. 19:15
Apollo
szept 3. 20:30
Compact Disco a NEO FM támogatásával
szept 4. 11:30
Creatures (keresztény rock)
szept 4. 12:45
FLúG
szept 4. 14:15
Gravefruit Sound
Killer Suprise
szept 4. 16:45
Hangerilla
szept 4. 18:00
Have-rock
szept 4. 19:15
Tűzmadár
szept 4. 20:30
Crossholder
szept 5. 11:30
Ellenpont
Continoom
szept 5. 14:15
Nilakantha
szept 5. 15:30
Spacetaxi
szept 5. 16:45
bugZ
Időgép
szept 5. 19:15
Tirpunk
szept 5. 20:30
Yellow Spots a Rockélet Magazin támogatásával
Népliget
Tuningtalálkozó és rekordkísérlet
Íjászbemutató - íjászat, szablyavívás, karikás ostor
Rádió 6 színpad
Dzsinn
szept 4. 14:30
Viszlát holnap
szept 4. 16:00
Steamy
szept 4. 17:30
Noémi Virág
FLM - Hoffer Dani
szept 4. 19:00
Király Viktor
Chameleon Big Band
szept 5. 13:30
Zsámboki Hagyományőrző Együttes
Tuningautó Szépségverseny díjátadás
Vodku zenekar
Kopasz Kutya Bt.
szept 5. 17:30
Cherokee
Major zenekar a Rockélet Magazin támogatásával
Fabula Rasa
Vízvonal színpad
szept 3. 16:00
Diorit Tini Band
szept 3. 17:15
Gesarol
szept 3. 18:30
Mr. PapaGiorgio
szept 3. 20:00
Ocho Macho